Dla weterynarzy – szkolenie

Od ponad 2 lat jestem wolontariuszką Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach Viva!

Po kilku rozmowach ze znajomymi lekarzamia weterynarii i technikami weterynaryjnymi doszłam do wniosku, że być może w tym środowisku zawodowym istniałaby potrzeba wsparcia wokół psychologicznych aspektów wykonywanej pracy np.: komunikacja z opiekunami zwierząt czy radzenie sobie z trudnymi emocjonalnymi wyzwaniami swojego zawodu. Tematów jest zapewne dużo więcej.

Obecnie szukam osób zawodowo związanych z weterynarią (lekarze weterynarii, technicy weterynaryjni, rehabilitanci), które chciałyby spotkać się w grupie (min 8, maks 16 osób), aby wspólnie zastanowić się, jakie są potrzeby tej grupy zawodowej, tak bym mogła przygotować użyteczny produkt.

Na bezpłatnym spotkaniu (ok. 5-godzinnym) przedstawię konkretne propozycje ćwiczeń z mojej strony do weryfikacji z członkami grupy. Spotkanie odbędzie się na pewno w Warszawie, natomiast na ten moment nie wiem jeszcze, kiedy. Zależy to od tego, jak szybko uda mi się zgromadzić grupę.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w takim roboczym warsztacie, napisz na adres pytanie@terapeuta-klimowicz.com Otrzymasz informacje zwrotne. Klauzula RODO dostępna na stronie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ponieważ jednak jestem wolontariuszem Schroniska dla Zwierząt w Korabiewicach Viva!, będzie mi miło, jeśli uczestnicy zechcą wpłacić datek na rzecz Schroniska poprzez stronę internetową www.korabkoweopowiesci.pl. Pod każdym opowiadaniem zamieszczonym na stronie jest taka możliwość. Jestem pomysłodawcą strony, doprowadziłam do jej powstania oraz sprawuję nad nią opiekę.

Docelowo – jeśli warsztaty staną się faktem i będą realizowane – 10% obrotu przeznaczać będę na ww. placówkę.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, napiszcie: pytanie@terapeuta-klimowicz.com.